GRATULUJEME KE STŘÍBRU NAŠIM BASKETBALISTKÁM

  31815509-1907824846175208-7463822900320010240-n-1805095403.jpg 3. finále ŽBL bohužel nepřineslo, žádné překvapení, které jsme si tolik přáli. Se ZVVZ USK Praha prohráváme 50 : 80, ale i přes prohru si do Brna vezeme stříbrné medaile, ze kterých máme obrovskou radost. Doufáme, že se nám v této sezóně dařilo dělat radost i vám, našim fanouškům a že si tu naší "stříbrnou" radost s námi taky užíváte !!! No a proto věříme, že nám zachováte přízeň i v příštím roce a halou Vodova bude zase burácet pokřik KÉNIG DO...TO...HO !!! Zavřít detail novinky

Kalendář akcí

MMČR BADMINTON
JINÉ
 

MMČR BADMINTON

27.09.2018 | 07:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

MMČR V BADMINTONU
JINÉ
 

MMČR V BADMINTONU

28.09.2018 | 07:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

MMČR V BADMINTONU
JINÉ
 

MMČR V BADMINTONU

29.09.2018 | 07:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

VOLEJBAL U19 - DOBŘICHOVICE
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL U19 - DOBŘICHOVICE

29.09.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - KH KOPŘIVNICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - KH KOPŘIVNICE

29.09.2018 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

MMČR V BADMINTONU
JINÉ
 

MMČR V BADMINTONU

30.09.2018 | 07:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž.B - KUŘIM
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž.B - KUŘIM

30.09.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž A - KUŘIM
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž A - KUŘIM

30.09.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - U19 CHANCE
BASKETBAL
 

KP BRNO - U19 CHANCE

03.10.2018 | 17:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen

HELAS BRNO - FC OSTRAVA
FUTSAL
 

HELAS BRNO - FC OSTRAVA

05.10.2018 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Zápas 1.ligy futsalu mužů

VOLEJBAL-KKY-LIBEREC /10 + 14
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL-KKY-LIBEREC /10 + 14

06.10.2018 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY B
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY B

06.10.2018 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY  -BASKET SLOVANKA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY -BASKET SLOVANKA

06.10.2018 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž.A-HUSTOPEČE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž.A-HUSTOPEČE

06.10.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

VKKP BRNO - VK LIBEREC
VOLEJBAL
 

VKKP BRNO - VK LIBEREC

06.10.2018 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Utkání extraligy volejbalu žen.

HÁZENÁ ST.Ž.B-HUSTOPEČE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž.B-HUSTOPEČE

06.10.2018 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

VOLEJBAL -JKY- ŠTERNBERK / 10+14
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL -JKY- ŠTERNBERK / 10+14

07.10.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY - BK STUDÁNKA PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - BK STUDÁNKA PARDUBICE

07.10.2018 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY

07.10.2018 | 12:15

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML:DOROST-HBC OLOMOUC
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML:DOROST-HBC OLOMOUC

07.10.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - TJS PARDUBICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - TJS PARDUBICE

07.10.2018 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga Florbal muži

HÁZENÁ MUŽI B-HBC OLOMOUC
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B-HBC OLOMOUC

07.10.2018 | 18:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - SLAVIA PRAHA
BASKETBAL
 

KP BRNO - SLAVIA PRAHA

10.10.2018 | 17:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen

BASKETBAL U12-SKB TIŠNOV/2záp
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12-SKB TIŠNOV/2záp

13.10.2018 | 08:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

JUDO- turnaj přípravek
JUDO
 

JUDO- turnaj přípravek

13.10.2018 | 09:00

SH Dojo Judo - Malá hala míčových sportů

MODERNÍ GYMNASTIKA TART CUP 2018
MODERNÍ GYMNASTIKA
 

MODERNÍ GYMNASTIKA TART CUP 2018

13.10.2018 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15-SBŠ OSTRAVA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15-SBŠ OSTRAVA

13.10.2018 | 13:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U19-SLOVANKA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19-SLOVANKA

13.10.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - SKP F. MÍSTEK
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - SKP F. MÍSTEK

13.10.2018 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - USK PRAHA

14.10.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

MODERNÍ GYMNASTIKA TART CUP 2018
MODERNÍ GYMNASTIKA
 

MODERNÍ GYMNASTIKA TART CUP 2018

14.10.2018 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž.B-S.JULIÁNOV
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž.B-S.JULIÁNOV

14.10.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž A-S.JULIÁNOV
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž A-S.JULIÁNOV

14.10.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

VOLEJBAL U19- ŽIŽKOV
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL U19- ŽIŽKOV

20.10.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY B-BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B-BK ŽABINY

20.10.2018 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY A-SBŠ OSTRAVA
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY A-SBŠ OSTRAVA

20.10.2018 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY B-BC VYSOČINA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B-BC VYSOČINA

21.10.2018 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž.B-ÚJEZD
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž.B-ÚJEZD

21.10.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž.A-ÚJEZD
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž.A-ÚJEZD

21.10.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HELAS B- zápas
FUTSAL
 

HELAS B- zápas

21.10.2018 | 18:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - SPARTA PRAHA
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - SPARTA PRAHA

26.10.2018 | 20:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Utkání superligy florbalu mužů

SKP MG
MODERNÍ GYMNASTIKA
 

SKP MG

27.10.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZ. ML.ŽÁCI A- ML.ŽÁCI B
HÁZENÁ
 

HÁZ. ML.ŽÁCI A- ML.ŽÁCI B

28.10.2018 | 13:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZ ST.Ž B-  ST.Ž. A
HÁZENÁ
 

HÁZ ST.Ž B- ST.Ž. A

28.10.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - ZNOJMO
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - ZNOJMO

28.10.2018 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B-Sokol II PROSTĚJOV
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B-Sokol II PROSTĚJOV

28.10.2018 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

JUDO MČR DOROSTU
JUDO
 

JUDO MČR DOROSTU

03.11.2018 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - USK PRAHA
BASKETBAL
 

KP BRNO - USK PRAHA

03.11.2018 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

HÁZENÁ ML.Ž.B-T.BOHUNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž.B-T.BOHUNICE

04.11.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž A-T.BOHUNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž A-T.BOHUNICE

04.11.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U15-BK PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15-BK PARDUBICE

10.11.2018 | 08:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U19-SOKOL H.KRÁLOVÉ
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19-SOKOL H.KRÁLOVÉ

10.11.2018 | 10:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B-S.MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B-S.MALOMĚŘICE

10.11.2018 | 16:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - HCB KARVINÁ
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - HCB KARVINÁ

10.11.2018 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házená muži

BASKETBAL U19 - Trutnov
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - Trutnov

11.11.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.DOROST-S.MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.DOROST-S.MALOMĚŘICE

11.11.2018 | 18:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KATAPULT
JINÉ
 

KATAPULT

13.11.2018 | 19:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - FBC OSTRAVA
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - FBC OSTRAVA

16.11.2018 | 20:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga florbal muži

MG - SAMETOVÁ STUHA
MODERNÍ GYMNASTIKA
 

MG - SAMETOVÁ STUHA

17.11.2018 | 07:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY B-TJ OP PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B-TJ OP PROSTĚJOV

17.11.2018 | 15:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U14-KP KYJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14-KP KYJOV

18.11.2018 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž B-HUSTOPEČE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž B-HUSTOPEČE

18.11.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž A-HUSTOPEČE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž A-HUSTOPEČE

18.11.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

JUDO DOROSTENECKÁ LIGA 4. kolo
JUDO
 

JUDO DOROSTENECKÁ LIGA 4. kolo

24.11.2018 | 09:00

SH Dojo Judo - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B-HK IVANČICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B-HK IVANČICE

24.11.2018 | 17:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI A-HBC JIČÍN
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI A-HBC JIČÍN

24.11.2018 | 19:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U12-BK BLANSKO
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12-BK BLANSKO

25.11.2018 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Flb ŽIDENICE JUN.-BOHEMIANS
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUN.-BOHEMIANS

25.11.2018 | 13:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž B-IVANČICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž B-IVANČICE

25.11.2018 | 15:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Flb.ŽIDENICE ŽENY-JIČÍN
FLOORBALL
 

Flb.ŽIDENICE ŽENY-JIČÍN

25.11.2018 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.DOROST-HK IVANČICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.DOROST-HK IVANČICE

25.11.2018 | 17:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY-HB BASKET PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY-HB BASKET PRAHA

01.12.2018 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY A-SLOVANKA MB
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY A-SLOVANKA MB

01.12.2018 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B-JABLONEC N.N.
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B-JABLONEC N.N.

01.12.2018 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B-M.BOLESLAV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B-M.BOLESLAV

02.12.2018 | 09:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY B-SBŠ OSTRAVA B
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B-SBŠ OSTRAVA B

02.12.2018 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY-BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY-BA SPARTA

02.12.2018 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Flb ŽIDENICE-PLZEŇ
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE-PLZEŇ

16.12.2018 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - OTROKOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - OTROKOVICE

22.12.2018 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbalu mužů.

BASKETBAL U13 - 2 zápasy
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 - 2 zápasy

05.01.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - BASKETBAL NYMBURK
BASKETBAL
 

KP BRNO - BASKETBAL NYMBURK

05.01.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL U19 - SOKOL NUSLE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - SOKOL NUSLE

05.01.2019 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - BK STUDÁNKA PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BK STUDÁNKA PARDUBICE

06.01.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA

12.01.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - ARITMA PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - ARITMA PRAHA

13.01.2019 | 09:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - BK ŽABINY

13.01.2019 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - BOHEMIANS
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - BOHEMIANS

13.01.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbalu mužů.

BASKETBAL U13 / 3 zápasy
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 / 3 zápasy

19.01.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - TECHNIC BRNO
BASKETBAL
 

KP BRNO - TECHNIC BRNO

19.01.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BULLDOGS BRNO - VÍTKOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - VÍTKOVICE

27.01.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbal muži.

BASKETBAL KADETKY - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - USK PRAHA

09.02.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - SOKOL H.KRÁLOVÉ
BASKETBAL
 

KP BRNO - SOKOL H.KRÁLOVÉ

09.02.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL KADETKY - CHOMUTOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - CHOMUTOV

10.02.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - TATRAN STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - TATRAN STŘEŠOVICE

10.02.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbal muži.

Flb ŽIDENICE JUN. - T.STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUN. - T.STŘEŠOVICE

23.02.2019 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BK HAVÍŘOV

23.02.2019 | 13:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - LOKOMOTIVA TRUTNOV
BASKETBAL
 

KP BRNO - LOKOMOTIVA TRUTNOV

23.02.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

Flb ŽIDENICE JUNIORKY - CHODOV
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUNIORKY - CHODOV

24.02.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - SK UP OLOMOUC
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - SK UP OLOMOUC

24.02.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

FBK ŽIDENICE - T.STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

FBK ŽIDENICE - T.STŘEŠOVICE

24.02.2019 | 13:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extaliga florbalu žen.

BULLDOGS BRNO - ČESKÁ LÍPA
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - ČESKÁ LÍPA

24.02.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbalu mužů.

BASKETBAL U12 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 - BK ŽABINY

02.03.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BA SPARTA

02.03.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - BASKET ŽABINY
BASKETBAL
 

KP BRNO - BASKET ŽABINY

02.03.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL U19 - BK STRAKONICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BK STRAKONICE

03.03.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Novinka

GRATULUJEME KE STŘÍBRU NAŠIM BASKETBALISTKÁM

3. finále ŽBL bohužel nepřineslo, žádné překvapení, které jsme si tolik...

Čtěte více
Top